Од сада па надаље!

Go down

Од сада па надаље!

Порука  VRSrpske on Wed Jun 02, 2010 10:39 pm

АКО НЕКО ИМА НЕШТО ПРОТИВ МЕНЕ ИЛИ ШТО У ПОСЛЕДЊИ 2 МЕСЕЦА НИСАМ ДОВОЉНО АКТИВАН У ВеРС-у НЕКА СЕ МЕНИ ОБРАТИ И ЈА ЋУ МУ ФИНО РЕЋИ:НЕМА ПРОБЛЕМА, НИСАМ ВИШЕ У ВеРС-у И ТО ЈЕ ТО... ЈЕР НЕ ЖЕЛИМ ДА СЕ О МЕНИ ГОВОРИ ИЗА ЛЕЂА! ТРЕНУТНО НЕ МОГУ ПРЕТЕРАНО БИТИ НА РАЧУНАРУ НЕ САМО НА ЧЕТУ ИЛИ еРЕПУБЛИКУ, САД НИЈЕ БИТНО ШТО НЕ МОГУ... СВЕЈЕДНО САДА ИДЕ РАСПУСТ ПА КАД ГОД БУДЕМ ЗА РАЧУНАРОМ БИЋУ ВЕРУЈТЕ И НА ЧЕТУ... ИМАМ ЈА МСН ПА СЕ РАСПИТАЈТЕ ИМА ЛИ МЕ ИКАД НА МСН-у ИМАМ ТАМО ДОСТА И ЧЛАНОВА ВеРС-а...
И АКО НЕКО НЕ ЖЕЛИ ДА БУДЕМ ЧЛАН ЂЕНЕРАЛШТАБА НЕКА МИ КАЖЕ... НЕ ЖЕЛИМ ВИШЕ ДА СЕ НЕРВИРАМ ЗБОГ ТОГА ШТО МИ ЉУДИ ПАКОСТЕ ИЗА ЛЕЂА! НЕМОЈТЕ МИСЛИТИ АКО НИСАМ БИО НА САСТАНКУ ДА НЕ ЗНАМ О ЧЕМУ СЕ РАДИЛО... ДОШАО САМ ПОСЛЕ И ПИТАО МОЖЕ НЕКО ДА МИ ОБЈАСНИ ШТА СЕ ИЗДЕШАВАЛО, ПА МИ ЈЕ ЈЕДАН ЧЛАН ПОСЛАО ЧЕТ КОЈИ ЈЕ БИО И СВЕ МИ ЈЕ ЈАСНО... ТОЛИКО!!!
VRSrpske

Назад на врх Go down

Re: Од сада па надаље!

Порука  knindza_krajisnik on Thu Jun 03, 2010 2:08 am

ВРСрпске немој да се нервираш.Ја ти нисам ништа причао иза леђа и једино што желим да знам је кад ћеш да опет будеш активан као пре пошто не знам од кад почиње распуст.
knindza_krajisnik

Назад на врх Go down

Порука  pilot babo on Thu Jun 03, 2010 7:28 pm

Aj 'vako...neću pizditi poput autora ove teme, samo ću najaviti slabiju aktivnost u narednom periodu. Disk na laptopu mi je vrisnuo, pa ne znam kad ću ponovo računar vratiti u funkciju. Poznajući sebe, trebaće mi prilično vremena da se natjeram Smile U međuvremenu ću odrađivati standardnih par klikova sa posla kad god budem u mogućnosti. Nemojte zamjeriti, viša sila je u pitanju.

Z!

pilot babo

Назад на врх Go down

Порука  prince alex on Thu Jun 03, 2010 8:12 pm

isti slucaj
samo nije u pitanju disk nego pocinje sezona lova Razz
cura na sve strane
pa upisuju fakultete ipak im treba pomoci da odaberu sta ce

kao sto rece baba Razz
visa sila u pitanju xD
prince alex

Назад на врх Go down

Порука  VRSrpske on Fri Jun 04, 2010 1:52 am

Па следећа седмица ми је пресудна... А што се тиче активности, ако прођем, а надам се да хоћу, онда наравно да ћу кад код могнем бити на чету... А почео сам већ и да долазим на чет... Трећа ствар, не желим да се правдам, рекао сам вам да имам проблеме и да не могу бити активан колико требам, али неки људи изгледа да намјерно то неће да схвате! Као што сам рекао ако неко има нешто против мене нека ми каже! Видео сам чет од састанка знам да ниси Книнџа још си рекао да не могу доћи због школе...
VRSrpske

Назад на врх Go down

Порука  Mmm Reprodukcija on Fri Jun 04, 2010 11:49 am

VRSrpske ::Па следећа седмица ми је пресудна... А што се тиче активности, ако прођем, а надам се да хоћу, онда наравно да ћу кад код могнем бити на чету... А почео сам већ и да долазим на чет... Трећа ствар, не желим да се правдам, рекао сам вам да имам проблеме и да не могу бити активан колико требам, али неки људи изгледа да намјерно то неће да схвате! Као што сам рекао ако неко има нешто против мене нека ми каже! Видео сам чет од састанка знам да ниси Книнџа још си рекао да не могу доћи због школе...

Ma sya se bolan nervirash tolko,opusti se malo,evo mi imamo jos 2 sedmice i onda napokon raspust,a to za chet.....pa vec kad si otvorio temu o tome,onda i reci na koga tacno mislis,a ne ovako sad da neko, ko ne razumije o cemu je rijec to nagadja....,..................... Suspect

Mmm Reprodukcija

Назад на врх Go down

Порука  prince alex on Fri Jun 04, 2010 2:46 pm

VRSrpske imam ja protiv tebe to sto si mi muvao curu Very Happy

relax brate
uzivaj i zanemari te price sto saraju okolo Cool
prince alex

Назад на врх Go down

Порука  VRSrpske on Sat Jun 05, 2010 12:35 am

Ма јбга МММ безвезе да кажем кад зна и сам ко је...
А Принче Very Happy неће се поновити Smile
VRSrpske

Назад на врх Go down

Порука  Djuradj on Sun Jun 06, 2010 1:30 am

to o meni pricas... pa kako da ti pricam kad nisi tu... jeste, ja sam bio za da te smenimo dok ne budes mogao da dolazis na chat... po meni bilo je par njih koji su mnogo aktivni i cije prisustvo u djeneralstabu bi mnogo olaksalo, ali te je knindza svim silama branio...=P Ali nemoj sada da postajes frustriran... nisi mogao da dolazis pa sta? ja dam sam hteo da stavim nekoga drugoga ja bih stavio ali sam zeleo prvo da ti dam sansu da vidim koliko vredis... izvini ako sem te necim uvredio ali ja ne mogu sa tobom da pricam o tome kad te ja bas retko vidjam... istina, vidjao sam te dosta u poslednje vreme, i nadam se da ces popraviti ocene i da ces se vratiti jaci nego ikad.

Djuradj

Назад на врх Go down

Порука  VRSrpske on Sun Jun 06, 2010 11:06 am

Тачно Ђурађе! Него, зар није боље да си ми послао поруку и да си ми рекао да тако не може, и ја бих сам рекао да је тако, него овако кад мене нема... Ал шта би сад... Нема везе...
Ако хоћете ја ћу се повући али и даље ћу бити у ВеРС-у...
VRSrpske

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Назад на врх