Форум ВеРС
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваша еИсторија

4 posters

Go down

Ваша еИсторија Empty Ваша еИсторија

Порука  Guest Tue Dec 01, 2009 2:42 am

Напишите у пар реченица шта сте све проживјели у еЖивоту.

Бавио сма се свиме и свачим ... едитоваћу овај пост касније Smile

Guest
Гост


Назад на врх Go down

Ваша еИсторија Empty Re: Ваша еИсторија

Порука  VRSrpske Tue Dec 01, 2009 5:46 pm

Па овако!
Да сам био паметнији можда би сада био 21-22 левел, али есудбина ми то није дозволила!ДА ОБЈАСНИМ: Добио сам поруку на фејсбуку можда прије 9-10 мјесеци! У поруци се налазио линк да се региструјем за ерепублик и тамо како требамо помоћи еСрбији како је у лошој ситуацији...
Региструјем се и реко, баш ме занима ае да видим каква је игра, све за Српство! Уђем ти ја и сад немам појма шта да радим, и покушавао сам 2 сата да сконтам нешто, али џабе! И тако дигнем руке од тога, и тако ми пропаде све Crying or Very sad ! И тако опет тачно прије 50-ак дана добијем опет поруку за то, али гле чуда имају и туторијали и када сам све прочитао рег. сам се и полако контао! На чет сам одлазио и тражио све да ми се објасни, наравно Срби добронамјерни упутили ме све како треба! Али ставим ник који је био ризичан РСКараџићБЛ, сва срећа па нисам пуно играо и помогао ми је нико други него Книнџа Крајишник ака Петар Кочић(можда се и сјећа)и предложио ми је да играм са тим аконтом до 6 левела и пребацим злато на нови то јесте овај! Наравно послушао сам га! И ЗАХВАЉУЈЕМ МУ СЕ! играм ерепублик највише због војске а то је ВеРС-е! Ух могао би још, али не би да пишем роман! cheers king
VRSrpske
VRSrpske

Posts : 22
Join date : 23.11.2009
Age : 30
Location : Република Српска, Бања Лука

Назад на врх Go down

Ваша еИсторија Empty Моја еИсторија и бројна бановања од стране српских издајника!!!

Порука  knindza_krajisnik Tue Dec 01, 2009 11:25 pm

На позив неке националистичке групе на фејсу са причом како је еСрбија окупирана од стране ехрвата,ја се учлањујем под именом knindza_krajisnik(книнџа крајишник).Одмах крећем да проучавам све туторијале које сам успео да нађем,највише од разних министарстава еСрбије.После пар чланака већина ствари у еРепублику ми је била јасна,па крећем да играм.На почетку су плате у еСрбији биле катастрофа.За једну плату скила 3 могао си да купиш 2 хлеба максимално,па се зато селим у Бразил.Тамо радим и скупљам паре за најављиване устанке против ехрвата,а одатле шаљем неким пријатељима са већим чином пар к1 пуца и отварам организацију Srpska Patriotska Liga.Чим крећу устанци ја долазим у еСрбију и тамо ударам по ехрватима најјаче што могу.Напокон после некон времена са великом помоћу ПЕАЦЕ савеза еСрбија је напокон ослобођена.После ослобођења еСрбије,ТО ехрватског конгреса еСрбија стаје на своје ноге и показује да ће за пар месеци бити јача и од ехрватске.Тада почињу бројна препуцавања поготово у вези РС.Многи о еРепублици Српској причају као да је последња рупа на свирали,како Република СРПСКА није СРПСКА(колико год то смешно звучало),како смо ми глупи,како желимо неке своје неостварене снове и сличне глупости.Тада као и данас нисам трпео те издајнике па крећем са њима да се препуцавам.Иако је већина еСрба била на истој страни као и ја нико од њих не жели да пријави његов чланак нити његове коментаре који су били јако увредљиви за све часне еСрбе.Иако њих нико не пријављује ти издајници ме пријављују због једине ствари за коју су ме могли оптужити,пријављују ме због увредљивог имена.Админ ме истог дана банује за сва времена.Ја тада пишем админима молбе да ме одбанују,али они наравно неће и на профилу ми тада остаје 9 неискоришћеног голда.

Кад сам видео да од админа нема ништа правим новог играча Petar Kocic(Петар Кочић).Опет крећем све из почетка и покрећем разне акције за Србе из еБиХ.Договарам се са неким мојим пријатељим и помажем им да отворе своју странку,и тако се за неколико дана Срби у РС организују.Ти моји пријатељи су Ceda Jovanovic,Cookie_NN,Ravnogorac,mali mrav...Знајући да ми сами нећемо моћи много у РС без помоћи еСрбије мали мрав и Равногорац одлазе у еСрбију да јој помогну да буде што јача и да затим помажу нас са друге стране Дрине.Они одлазе прво у СКС који је у то време био код Arcibald Rajs-а још једног мог пријатеља.За то време Ceda Jovanovic,Cookie_NN,Orlo,ја и још многи други отварамо ДСС(Демократска Странка Српске) прву и ЈЕДИНУ(то намерно подебљавам да би показао како не треба да се отвара 20 странака што је случај са еСрбијом) српску странку у Републици Српској После формирања странке са неким људима долазим идеју на о формирању Војске Републике Српске.aveSERBIA,Ceda Jovanovic,NemanjaRS и ја почињемо са организовањем и отварамо Djeneralstab Vojske R. Srpske и новине Glas Vojske Srpske(на које вас позивам да се претплатите).Због великог броја еСрба у конгресу еБиХ немамо много чланова.Касније се ова идеја активира пар пута али безуспешно.Напокон кад сам се изнервирао зато што ВеРС и даље не постоји објављујем чланак о припадницима ВеРС и договарам се са:Neodgovorni Pojedinac,Anonimus,Dzontra_Volta.О том нашем упознавању прочитајте чланак од Neodgovorni Pojedinac http://www.erepublik.com/en/article/-kako-je-nastao-vers--1059280/1/20 .Напокон ти моји нови пријатељи отварају форум и постају активнији на чету,тако да ВеРС напокон постаје формиран.

А ВРСрпске наравно да те се сећам Wink


Последњи пут изменио knindza_krajisnik дана Sun Dec 13, 2009 12:12 am. изменио укупно 2 пута.
knindza_krajisnik
knindza_krajisnik

Posts : 18
Join date : 25.11.2009

Назад на врх Go down

Ваша еИсторија Empty Re: Ваша еИсторија

Порука  Gost Wed Dec 02, 2009 1:23 am

ja sam pronasao link na facebook pod nazivom pomozi srbiji i tako se registrujem ....sve u pocetku je bilo konfuzno ali mi je pomogao ravnogorac ...

Ваша еИсторија 1633574


Последњи изменио kruna дана Sun Jan 24, 2010 11:37 pm. измењено укупно 1 пута

Gost
Гост


Назад на врх Go down

Ваша еИсторија Empty Re: Ваша еИсторија

Порука  pilot babo Wed Dec 02, 2009 11:17 pm

Na nagovor par prijatelja koji su sasvim slučajno nabasali na ovu igru dok je Srbija bila u govnima, a Rumunija držala pola svijeta pod svojom surovom čizmom, i ja sam uletio. Ništa nisam kontao, niti mi sam imao vremena za čitanje nekih tutorijala. Prvih mjesec dana samo sam samo bezveze nezainteresovano kliktao, te se odmah zajebao u prvom koraku - odabrao manu skil Smile Zatim kad sam ušao malo u suštinu, dobio par korisnih savjeta, i na kraju vidio mapu na kojoj se sve crvenilo, odnosno u Aziji žutilo, odlučih da pripomoći koliko mogu. Kad smo se koliko-toliko normalizovali, hrvati su ponovo na prevaru uzeli kongres. Tu mi je pukao film, te mi je od tada jedini cilj bio napakostiti komšijama, a indirektno i ovim bosančerosima koji su ih čitavo vrijeme podržavali na razne načine. Najodvratniji je ona čuvena kompanija za ubijanje novih igrača. Najljepših mjesec dana bilo je uništavanje njihove ekonomije kad smo im uradili TO, a neprocjenjiva je njihova svakodnevna kuknjava tada i moljakanje da se prestane sa brutalnošću. Ja lično smatram da smo ih mogli još i više sjebati. U ovom dosadnijem periodu nakon toga krenuo sam voditi neku kompanijicu, ali drastičnim smanjenjem aktivnosti sam već duži period spriječen da se ponovo organizujem. Nisam se nešto ni isticao jer sam skontao da su većina provokatora u člancima zapravo neiživljeni školarci. To je to, onak u kratkim crtama.

pilot babo

Posts : 13
Join date : 26.11.2009

Назад на врх Go down

Ваша еИсторија Empty Ne znam sta da kazem

Порука  Guest Sun Dec 13, 2009 12:03 am

Imao sam mnogo uspona i padova,ali sada imam org. pun golda za oruzje i cikicu 18 lvl-a Very Happy Very Happy Very Happy

Guest
Гост


Назад на врх Go down

Ваша еИсторија Empty Re: Ваша еИсторија

Порука  lnenad Sun Dec 20, 2009 11:41 pm

Reg. sam se preko banera na jednom forumu, vjerovali ili ne bio sam prvi stanovnik eBIH znaci bukvalno bila pop 1 i ja u njoj Very Happy. U pocetku bi mi zanimljivo jer se lijepo napredovalo ali kasnije me ubilo vise prepucavanje pa sam napustio igru na nekih 5 mjeseci, vratim se kad eSRB oslobodjena i neki novi poredak u svijetu, pocnem ponovo da igram osnujem org (drug mi vratio zlato sto sam mu predao pri napustanju igre) i otvorim 2 firme, kad vidim da od toga nema nista (prosto se odrzavaju nema velikog profita) a da bi stekao profit puno vise bi morao da igram, prodam firme i bacim se na ratovanje, eto za nekih mjesec dana 7000dmg i cin kapetana, na 4 dana od pukovnistva i ne zelim da stajem Smile

Rekoh kad vec ratujem da se pridruzim svojim sunarodnicima i tako dodjoh ovdje Smile

lnenad

Posts : 6
Join date : 20.12.2009

Назад на врх Go down

Ваша еИсторија Empty Re: Ваша еИсторија

Порука  VRSrpske Wed Mar 03, 2010 1:54 am

Да вас напоменем... Овде чланови ВеРС могу писати како су доспели у ову игру и шта им се све догодило... Па пишите ко није... farao
VRSrpske
VRSrpske

Posts : 22
Join date : 23.11.2009
Age : 30
Location : Република Српска, Бања Лука

Назад на врх Go down

Ваша еИсторија Empty Re: Ваша еИсторија

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму